Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

15036.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hunfalvy János: A Magyar Birodalom természeti viszonyainak leírása. I. kötet. Pest, 1863, Emich Gusztáv, IV+336 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos. Hiányos, 336. oldalnál véget ér a könyv.
15037.

Rufpreis:
800 HUF
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
15038.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15039.

Rufpreis:
1 800 HUF
15040.

Rufpreis:
800 HUF
Simone Hogg, Daniel Meyer: Versailles: Complete guide. English edition. Versailles, 1995.192p. Benne a Trianon palota is.
15041.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gál László: Csak a szépre... Budapesti élet-képek az 1950-60-as évekből. Bp., 2005, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15042.

Gál László: "Csak a szépre..." Budapesti élet-képek az 1950-60-as évekből. Bp., 2005, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF
dr. Martos Józsefné Sztrokay Piroska (szerk.): Kufsteini emléktáblánk. Az 1952. június havában megszüntetett Budapesti Evangélikus Leánygimnázium 1937. július 10-én Kufstein várában elhelyezett márvány-emléktáblájának története. 2002, FÉBÉ. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
1 400 HUF
Demeter Zsófia-Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno. Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, Pannon Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15044.

Rufpreis:
2 400 HUF
Tringli István: Sátoraljaújhely. Magyar Várostörténeti Atlasz 2. Bp., 2011. Papír mappában, papír kötés, gerincéről a ragasztott csík levált.
15045.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Molnár Gál Péter: A pesti mulatók. Előszó egy színháztörténethez. Bp.,2001,Helikon. Fekete-fehér fotókkal, és színes táblákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15046.

Rufpreis:
1 800 HUF
Tóth Antal: A Pesti vármegyeháza. Bp.,1990,Pest Megyei Tanács. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15047.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF