Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Nagy Pál - V. Szathmári Ibolya (szerk.): A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Karcag, 1997. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15024.

Rufpreis:
1 400 HUF
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, jó állapotban.
15025.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Hugo Adolf Bernazik: Typen und tiere im Sudan. Leipzig, 1927, F. A. Brockhaus. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos./Linen-binding, spotty, in poor condition, in German language.
15026.

Rufpreis:
1 000 HUF
Samay László: A Faddi Római Katolikus Egyházközség krónikája. 2007
15027.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Henry de Monfreid: Rejtelmes Abesszinia. Fordította: Wiesner Juliska. A világ körül. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
15028.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Domonkos Ottó: A pápai Kluge-féle kékfestő üzem 200 éves jubileumára. Textilipari Múzeum Évkönyve 1983. hn., 1983, Innovatext Kutató és Fejlesztő Vállalat. Kiadói papírkötés.
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF
Partiumi füzetek: Székesegyházi-Bazilika Nagyvárad. Nagyvárad, 1999. Tempfli József (1931-2016) váradi püspök dedikálásával
15030.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Balázs Károly: Fiume és a magyar tengerpart. Kiadók, nyomdák, illusztrátorok, témák. Bp., 1994. Szerzői. Sorszámozott 340/400.
15031.

Rufpreis:
1 600 HUF
15032.

Rufpreis:
1 600 HUF
15033.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15034.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Roald Amundsen: Amundsen északi útja. (Az északnyugati átjáró.) A hat világrész. Utazások és fölfedezések. I. Fordította: Halász Gyula.+A déli sark meghódítása. Fordították: Telekes Béla, Baktay Ervin, Ballenegger Henrik. A hat világrész. Utazások és fölfedezések. VII. (Egybekötve.) Bp.,é.n., Világirodalom-Weiler és Társa. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
15035.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF