15032.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, fekete-fehér fotókkal.