Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

15072.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zádor István: Budapest 1945. Zádor István rajzai. Bp.,(1945),Officina, 4 sztl. lev.+28 t. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, korabeli újságkivágásokból kihívott beragasztott fotókkal.
15073.

Rufpreis:
1 000 HUF
15074.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kós Károly: Kalotaszeg. Bp,1938, Révai, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15075.

Rufpreis:
2 000 HUF
15076.

Rufpreis:
800 HUF
15077.

Rufpreis:
800 HUF
Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval, négy lap kijár.
15078.

Rufpreis:
800 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+267 p.+ 14 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, térkép-melléklet nélkül.
15079.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15080.

Rufpreis:
1 600 HUF
15081.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15082.

Rufpreis:
1 800 HUF
15083.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF