Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

17363.

Rufpreis:
8 000 HUF
Michelangelo Buonarroti versei. Rónay György fordítása. Bp.,1959, Magyar Helikon, 300+8 p. Michelangelo-rajzokkal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott (600/59.) példány.
17364.

Rufpreis:
2 000 HUF
17365.

Rufpreis:
2 000 HUF
17366.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kőrösi Csoma Sándor - jelek térben és időben. (Tanulmánykötet.) Szerk.: Gazda József, és Szabó Etelka. Csomakőrös, 2009, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17367.

Rufpreis:
2 000 HUF
Borzsák István: Dragma. Válogatott tanulmányok. Bp.,1997, Telosz Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17368.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kiss József költeményei. Bp., 1876, Szerző. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17369.

Rufpreis:
1 000 HUF
17370.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jules Verne: Sándor Mátyás. Fordította: Vázsonyi Endre. Szentgyörgyi Kornél rajzaival. Bp.,1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, volt könyvtári példány.
17371.

Rufpreis:
4 000 HUF
17372.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kincseskönyv. I-III. kötet. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. Szerk.: Dr. Aujeszky László és Dr. Gombocz Endre. Bp.,1940-1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 8+559+VII+559+IV+672 p. Egységes kiadói egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerince sérült.
17373.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jókai Mór műveinek 11 kötete: Egy az isten I-III. kötet., A kőszívű ember fiai I-III. kötet, Mire megvénülünk I-II. kötet, Észak honából, Népvilág, Janicsárok végnapjai. Bp.,1905-1907, Franklin. Kiadói szecessziós, aranyozott, egészvászon-kötés, változó, többnyire viseltes állapotban. kopott borítókkal, sérült, javított gerincekkel.
17374.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF