Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

17387.

Rufpreis:
800 HUF
Székely Mózes: Csütörtök. 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17388.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tollas Tibor: Hazafelé. Negyven év válogatott versei. A szerző ALÁÍRÁSÁVAL! Lakitelek, 1991, Antológia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17389.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lakner Artur: Édes Mostoha. Egy aranyhajú kislány története. Róna Emy rajzaival. Bp., Körmendy. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17390.

Rufpreis:
1 000 HUF
Demény H. Árpád: Apatológia. Dedikált! Eger., 2018.
17391.

Rufpreis:
1 200 HUF
Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Két kisregény. Bp., Révai. Kiadói, foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
17392.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tersánszky J. Jenő: Tíz taktus története. Bp., Új Hang. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban + Tersánszky J. Jenő: A félbolond. Bp., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17393.

Rufpreis:
1 200 HUF
Verne Gyula: Fekete indiák. Fordította: Varga Ottó. Bp.,1901, Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap és címlap kijár, ajándékozási bejegyzéssel.
17394.

Rufpreis:
1 800 HUF
15
Blazovich Jákó: A legfájóbb válság. Bp., é.n., Korda. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kissé foltos borítóval.
17395.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hamvas Béla: Szellem és egzisztencia. Pannónia Könyvek. Hamvas Béla tanulmányainak a szövegét gondozta, és a jegyzeteket készítette: Csuhai István. Bp., 1987, Baranya Megyei Könyvtár, 192 p. Kiadói papírkötés.
17396.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
William Shakespeare: A vihar. Fordította: Babits Mihály. Bp.,1916, Athenaeum, 135 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadozott borítóval,részben szétvált gerinccel. Babits Mihály fordításában megjelent első kiadás. Shakespeare halálának 300. évfordulójára jelent meg.
17397.

Rufpreis:
800 HUF
Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 200+8 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a borítóra kasírozták, jó állapotban.
17398.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF