https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cs. Szabó László: Ország és irodalom. Brüsszel, 1963, Nagy Imre Politikai és Társadalomtudományi Intézet. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás. Első kiadás.
18587.

Cs. Szabó László: Ország és irodalom. Brüsszel, 1963, Nagy Imre Politikai és Társadalomtudományi Intézet. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás. Első kiadás.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Lakásdíszítés. Afrikai és ázsiai motívumok. Fortélyok 47.+Nemes Molnár Margaréta: Ékszerórák. Fortélyok 20. Bp.,2007-2006, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés.+Szeghalmyné Ócsai Marianna-Szeghalmy Szilvia: Gyöngy-világ. Ékszerekek. Szeged, 2002, Lazi Kiadói papírkötés.
18589.

Lakásdíszítés. Afrikai és ázsiai motívumok. Fortélyok 47.+Nemes Molnár Margaréta: Ékszerórák. Fortélyok 20. Bp.,2007-2006, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés.+Szeghalmyné Ócsai Marianna-Szeghalmy Szilvia: Gyöngy-világ. Ékszerekek. Szeged, 2002, Lazi Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Yuval Noah Harari: Homo Deus. A holnap rövid története. Bp.,2017, Animus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18590.

Yuval Noah Harari: Homo Deus. A holnap rövid története. Bp.,2017, Animus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben, hiányzó címlappal.
18591.

Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben, hiányzó címlappal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Magyar Lexikon 1-10,17. kötetek. Bp., 1880-1888, Rautmann Frigyes-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.-Wilckens és Waidl. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, foltos, néhány kötet fűzése laza, egy-két lap a kötetekből kijár. A 17. kötet rossz állapotban, a gericne sérült,a gerince és a borítója kopottas, a fűzése laza, kijáró, sérült lapokkal, hiányos.  A Pallas Nagy Lexikona közvetlen előzménye.Rautmann Frigyes és Somogyi Ede szerkesztésében jelent meg. Az első magyar lexikon, amely már címében is lexikon, jóllehet az alcímben rögtön ismét felbukkan az enciklopédia kifejezés is.
18592.

Magyar Lexikon 1-10,17. kötetek. Bp., 1880-1888, Rautmann Frigyes-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.-Wilckens és Waidl. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, foltos, néhány kötet fűzése laza, egy-két lap a kötetekből kijár. A 17. kötet rossz állapotban, a gericne sérült,a gerince és a borítója kopottas, a fűzése laza, kijáró, sérült lapokkal, hiányos. A Pallas Nagy Lexikona közvetlen előzménye.Rautmann Frigyes és Somogyi Ede szerkesztésében jelent meg. Az első magyar lexikon, amely már címében is lexikon, jóllehet az alcímben rögtön ismét felbukkan az enciklopédia kifejezés is.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, kopottas, néhol sérült gerincekkel, de belül alapvetően jó állapotban.
18593.

A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, kopottas, néhol sérült gerincekkel, de belül alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Kundt Ernő: Lenau és a természet. Bp., 1908, Szerzői kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
18594.

Kundt Ernő: Lenau és a természet. Bp., 1908, Szerzői kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.
18596.

Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Alessandro Varaldo: A láthatatlan szövetséges. I. kötet. Fordította: Gáspár Miklós. Pesti Hirlap könyvek. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés.
18598.

Alessandro Varaldo: A láthatatlan szövetséges. I. kötet. Fordította: Gáspár Miklós. Pesti Hirlap könyvek. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
18600.

Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Br. Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek I. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a címlapon, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18601.

Br. Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek I. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a címlapon, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Mikszáth Kálmán: Jókai Mór élete és kora I-II. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1907, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt., (Pallas-ny.) Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel. A második kötet: Második kiadás.
18604.

Mikszáth Kálmán: Jókai Mór élete és kora I-II. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1907, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt., (Pallas-ny.) Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel. A második kötet: Második kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse