17366.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Petőfi-Könyvtár I-II. (Egy kötetben): I. Kéry Gyula: Friss nyomon. II. Petőfi adomák. Összegyűjtötte: Baróti Lajos. Jankó János és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, fakó gerinccel.