15808. 332. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
800 HUF
0 HUF
Tarnóczy Tivadar: A világtörténet dióhéjban. Bp., 1873, Lauffer Vilmos, 218 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó hátsó szennylappal, névbejegyzéssel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta