Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 159

15792.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15793.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
15794.

Rufpreis:
6 000 HUF
Gróf Teleki Pál: Beszédek 1939. Bp.,é.n.,Stádium, 121+2 p. Kiadói papírkötés.
15795.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Csuday Jenő: A magyarok története I-II. kötet. Bécs, 1897, Mechitharista Kongregáció. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, kijáró címkéekkel és borítókkal.
15796.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15797.

Rufpreis:
4 000 HUF
Halász Imre: Egy letűnt nemzedék. Emlékezések a magyar állam kialakulásának újabb korszakából. Bp.,1911, Nyugat. Korabeli félbőr-kötés, golyónyomokkal, kopott, sérült borítóval, némileg sérült gerinccel. A szerző, Halász Imre (1841-1918) által a fiának dedikált!
15798.

Rufpreis:
6 000 HUF
A zichi és vásonkeői gróf Zichy-család idősb ágának okmánytára XII. köt. Kiadja: Lukcsics Pál. Bp., 1931- Kiadói, erősen sérült papírkötésben. Dedikált! Felvágatlan. 438 p.
15799.

Rufpreis:
2 000 HUF
A magyar történelem képeskönyve. Összeállította Genthon István. Bevezetőt írta Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, XXXVIII+216 p. Gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopott gerinccel.
15800.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vitéz Veszprémy Dezső: Tali és Széchi-szigeti Dr. Thaly Kálmán életrajza I. kötet Bp., 1928, 1 t.+109 p. Kiadói papírkötés, kis hiánnyal a gerinccel.
15801.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kniewald Károly: A pray kódex tartalma, kora és jelentősége. Bp., 1940, Magyar Könyvtárosok és Levéltárosok Egyesülete. Papírkötésben, elvált borítókkal. 48p.
15802.

Rufpreis:
1 000 HUF
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Bp., 1917, Érdekes Újság. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott borítóval,
15803.

Rufpreis:
2 000 HUF
26

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF