17103.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
14
Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat,(Globus-ny.), 166+10 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy helyen aláhúzással, és bejelelölésekkel.