17102.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
16
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936., [Petőfi Irodalmi Vállalat], 832 p. + 7 t. (két oldalas) + 61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal és címképpel.