17606.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Sellyei József: Elfogyott a föld alóla. Pecsétes élet. Bratislava-Pozsony, 1935, Csehszlovákiai Magyar Tudományos Irodalmi és Művészeti Társaság, 200 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szalatnai RezsÅ‘ (1904-1977) irodalomtörténész, Ãró, kritikus, műfordÃtó névbejegyzésével.