Kálmán Jenő: Könyveim átvizsgálása után... Válogatott humoreszkek. hn., én.,(Bp.,Viktória Nyomda.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző által dedikált példány, dátumozva.