18621.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Gróf Vay Sándor: Udvari dámák leveleibÅ‘l és más elbeszélések. Gergely Imre és Udvary Géza eredeti rajzaival. Bp., é.n. Országos Monográfia Társaság, 192 p.+15 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, az elülsÅ‘ szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, sérült.