A Franklin Kézi Lexikona I-III. kötet. Bp., 1911-12. Franklin Társulat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/332/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/A-Franklin-Kezi-Lexikona-I-III-kotet-Bp-1911-12-Franklin-Tarsulat-Kiadoi-szecesszios-ara~II1851969
1851969
17518
332
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: A Franklin Kézi Lexikona I-III. kötet. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
: tánczos_gábor