Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 52

17166.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tuberkulózis. Továbbképző jegyzet ápolónővérek, védőnők, asszisztensnők részére. Bp.,1962, Orvos-Egészégügyi Dolgozók Szakszervezetének TBC. Középkáder Szakcsoportja, (Fővárosi Nyomdaipari Vállalat-ny.), 356 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Megjelent 1500 példányban.
17167.

Rufpreis:
3 000 HUF
Géczy Barnabás: Ősállattan. Invertebrata Paleontologia. Bp.,1993, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, aláhúzásokkal.
17168.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Jean Claude Adrien Helvétius: Der wahre Sinn des Natursystemes: Ein hinterlassenes Werk. Frankfurt, 1783. 142p. Kézzel írt bejegyzésekkel. korabeli papírkötésben, laza fűzéssel / With loose binding
17169.

Rufpreis:
2 000 HUF
17170.

Rufpreis:
1 000 HUF
Audubon, John James: Die Vögel Amerikas. [Hannau], [1994], Werner Dausien. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17171.

Rufpreis:
1 000 HUF
17172.

Rufpreis:
1 200 HUF
Georgs Freiherrn von Vega. Logarithmisch-Trigonometrisches Handbuch. Berlin, 1877, Weidmannsche Buchhandlung. Átkötött félvászon-kötés.
17173.

Georg's Freiherrn von Vega. Logarithmisch-Trigonometrisches Handbuch. Berlin, 1877, Weidmannsche Buchhandlung. Átkötött félvászon-kötés.

Rufpreis:
1 000 HUF
E. N. da C. Andrade-Julian Huxley: Mi történik körülöttünk. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos, sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
17174.

Rufpreis:
800 HUF
Tangl Harald: A hormon és az ember. A búvár könyvei. VI. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.
17175.

Rufpreis:
800 HUF
A természet világa sorozat 2 kötete, I. A csillagos ég.; II. A légkör. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotban
17176.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Rápóti - Romvári: Gyógyító növények. Dr. Szendei Ádám: Gyógyszer a családban. 2 gyógyszerészettel gyógynövényekkel kapcsolatos könyv.
17177.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF