17174.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
E. N. da C. Andrade-Julian Huxley: Mi történik körülöttünk. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos, sérült papÃr védÅ‘borÃtóban, de belül jó állapotban.