Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 283

Bánhidi Antal: A gerle 13 útja. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.
15013.

Rufpreis:
2 000 HUF
15014.

Rufpreis:
1 800 HUF
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15015.

Rufpreis:
3 000 HUF
15016.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15017.

Rufpreis:
8 000 HUF
A főváros közlekedésének tömegközlekedésének másfél évszázada. I. kötet. A reformkortól 1919-ig. Szerk.: Bencze Géza-Koroknai Ákos-Sudár Kornélia-Szekeres József. Bp.,1987, BKV. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15018.

Rufpreis:
6 000 HUF
15019.

Rufpreis:
2 400 HUF
Deák Imre: Zarándoklat Rómába útleírás Kalocsától Rómáig és vissza. Kalocsa, 1902, Jurcsó Antal-ny., 209 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé hiányos gerinccel.
15020.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15021.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kiss Ákos: Tinnye, Uny régebbi története a XVI-XVII. században. 1971. Pest megyei múzeumok.
15022.

Rufpreis:
1 000 HUF
Naszály Sándor: Dunavecse története. 1983. Dunavecse Nagyközség Tanácsa
15023.

Rufpreis:
1 000 HUF
Buda-Pest, a magyarok fővárosa vagyis ezen testvér-városban létező minden nevezetességek és látni méltó dolgok leirása. Vezéd vidékiek és benszülöttek számára. Pest, 1845, (Landerer és Heckenast). [4], 116,[1]p., A hat acélmetszet és a térkép nélkül. Majthényi László tulajdonosi névberagasztásával és egy családi névjeggyel. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben. Hozzá két térképlap a fővárosról ca 1880-ból
15024.

Buda-Pest, a' magyarok fővárosa vagyis ezen testvér-városban létező minden nevezetességek és látni méltó dolgok leirása. Vezéd vidékiek és benszülöttek számára. Pest, 1845, (Landerer és Heckenast). [4], 116,[1]p., A hat acélmetszet és a térkép nélkül. Majthényi László tulajdonosi névberagasztásával és egy családi névjeggyel. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben. Hozzá két térképlap a fővárosról ca 1880-ból

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF