15018.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
A főváros közlekedésének tömegközlekedésének másfél évszázada. I. kötet. A reformkortól 1919-ig. Szerk.: Bencze Géza-Koroknai Ákos-Sudár Kornélia-Szekeres József. Bp.,1987, BKV. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.