https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 283

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zugló helytörténete. Fejezetek Zugló történetéből. Bp.,1969, XIV. Ker. Tanács, 2+128 p. 2., javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, javított kötéssel.
15037.

Zugló helytörténete. Fejezetek Zugló történetéből. Bp.,1969, XIV. Ker. Tanács, 2+128 p. 2., javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, javított kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.
15038.

Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus I.-II. kötet. Főszerkesztő: Dr. Breza László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1982,1983, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
15039.

Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus I.-II. kötet. Főszerkesztő: Dr. Breza László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1982,1983, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.
15040.

Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Cadioli, Pietro Lincoln: Sesto San Giovanni. Sesto San Giovanni, é.n., Il Cavallino DOro. Megjelent 300 példányban. Kiadói kartonált kötés, tékával, jó állapotban.
15041.

Cadioli, Pietro Lincoln: Sesto San Giovanni. Sesto San Giovanni, é.n., "Il Cavallino D'Oro". Megjelent 300 példányban. Kiadói kartonált kötés, tékával, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Fűrészné Molnár Anikó: Tatabánya Anno. Képek a régi Tatabányáról. Tatabánya, 2001, Tatabányai Múzeum. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés.
15042.

Fűrészné Molnár Anikó: Tatabánya Anno. Képek a régi Tatabányáról. Tatabánya, 2001, Tatabányai Múzeum. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Entz Géza: A Mátyás-templom és a Halászbástya. Bp.,1985, Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
15043.

Entz Géza: A Mátyás-templom és a Halászbástya. Bp.,1985, Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés.
15044.

Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
National Gallery. London. A világ nagy múzeumai. Bp.,1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15045.

National Gallery. London. A világ nagy múzeumai. Bp.,1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kisebb sérüléssel.
15046.

Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kisebb sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
EUR
,
64,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Szerk.: Dr. Kubassek János. Érd, 2000, Érd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15047.

Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Szerk.: Dr. Kubassek János. Érd, 2000, Érd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.
15048.

Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse