Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 283

15001.

Rufpreis:
800 HUF
Barth János (szerk.): Dunáninnen-Tiszáninnen Kecskemét, 1995
15002.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Bendefy László-Dr. V. Nagy Imre: A Balaton évszázados partvonalváltozásai. Bp., 1969, Műszaki. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1060 példányban.
15003.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15004.

Rufpreis:
1 000 HUF
15005.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15006.

Rufpreis:
1 200 HUF
15007.

Rufpreis:
1 200 HUF
15008.

Rufpreis:
2 000 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15009.

Rufpreis:
1 000 HUF
15010.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,kopott borítóval.
15011.

Rufpreis:
1 200 HUF
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164+4 p. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.
15012.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF