15012.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164+4 p. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval.