16943.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Máday Izidor: Adatok az alkoholizmus kérdésének ismertetéséhez. Bp., 1905, Kilián Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.