16942.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Dr. Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.