Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Rózsás János: Gulag lexikon. Bp., 2000, Püski. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15773.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Rózsás János: Keserű ifjúság. Életető reménység. Szovjet fogságom naplója. Bp.,1999, Püski. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15774.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Székely András: A szerelem krónikája avagy az erotika kultúrtörténete. Bp., 1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15775.

Rufpreis:
1 000 HUF
Herbet Lucián: Napoleon Lajos 1808-tól 1848-ig. Történeti korrajz. 1-10. köt. Pest, 1864, Ráth Mór. Félvászon kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15776.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
A nagy Napoleon császár története. Történelmi könyvtár 4. füzet. Bp.,1874, Franklin, 120 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.
15777.

Rufpreis:
800 HUF
14
Walter v. Bremen: Napoleon I. Volksbücher der Geschichte. Bielefeld-Leipizg,én.,Velhagen&Klasing. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.
15778.

Rufpreis:
1 000 HUF
A. J. P. Taylor: Az első világháború képes krónikája. Bp.,1988, Akadémia. Kiadói papírkötés, az elülső borító hullámos, a hátsó borítón kis sérülés.
15779.

Rufpreis:
800 HUF
Őstársadalom és ázsiai termelési mód. Szerk.: Tőkei Ferenc. Elvek és utak. Bp.,1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15780.

Rufpreis:
800 HUF
15781.

Rufpreis:
800 HUF
Nancy Duin-Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter-Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadásokkal, kopásnyomokkal.
15782.

Rufpreis:
1 200 HUF
1985 Orbán György: Politikai szociológiai felmérés a Tungsram Rt. munkásairól. /1969-ben készült felmérés utóvizsgálata./ Szakdolgozat. 55 p.+3 melléklet. A szerző által dedikált.
15783.

Rufpreis:
1 000 HUF
Oklevéltani naptár. Szerk.: Szentpétery Imre. Bp., 1912, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az utolsó lapon tollas jegyzettel.
15784.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF