Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Magyar történelmi fogalomtár I-II. Szerk.: Bán Péter. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15797.

Rufpreis:
3 000 HUF
15798.

Rufpreis:
3 000 HUF
15799.

Rufpreis:
800 HUF
Hérodotosz: A görög-perzsa háború. Fordította: Muraközi Gyula. Az utószót írta: Hegyi Dolores. A jegyzeteket Győry Hedvig és Hegyi Dolores írta. Sapientia Humana. Bp.,2000, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15800.

Rufpreis:
1 800 HUF
15801.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Gergely Jenő: A pápaság története. Bp., 1982, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóban, szövegközti illusztrációkkal.
15802.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sorsdöntések (szerk.: Gerő András). Budapest, é. n., Göncöl Kiadó. Térképmelléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15803.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Gróf Zichy Ladomér: A tatárjárás Magyarországon. Veszprémvármegye multja 2. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 111 p. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
15804.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ladányi Gedeon: A magyar nemzet történetei rövid kivonatban. Debrecen, 1870, Telegdi János, 138 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült hátsó szennylappal, foltos, az utolsó lap hiányzik.
15805.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Zádori Ev. János: A római katakombák. Pest, 1868, Emich Gusztáv, 185+3 p.+9 fametszetű t. (1 kihajtható.) Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos címlappal, rajta névbejegyzéssel.
15806.

Rufpreis:
8 000 HUF
Harald Nissen-Monica Aase: Segl i Univeristetsbiblioteket i Trondheim. Seals in the University Library of Trondheim. Trondheim,1990,Tapir Forlag. Kiadói papírkötés, svéd és részben angol nyelven.
15807.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gosztonyi Péter: 1956. A magyar forradalom története. Fekete-fehér fotókkal. München,1981,Ujváry Griff Verlag. Kiadói papírkötés. Első kiadás. Emigráns kiadás.
15808.

Gosztonyi Péter: 1956. A magyar forradalom története. Fekete-fehér fotókkal. München,1981,Ujváry "Griff" Verlag. Kiadói papírkötés. Első kiadás. Emigráns kiadás.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF