1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ladányi Gedeon: A magyar nemzet történetei rövid kivonatban. Debrecen, 1870, Telegdi János, 138 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült hátsó szennylappal, foltos, az utolsó lap hiányzik.