15078.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Debrecen sz. kir. város és Hajdú vármegye. Szerk.: Csobán Endre. Főmunkatárs: Dr. Herpay Gábor. Vármegyei Szociográfiák XII. Bp., 1940, Vármegyei Szociográfiák, (Merkantil-ny.), 332 p.+XVI (képek)+12+XV p.+264 számozott hasáb (adattár, oldalnként 3 hasáb elrendezéssel). Szövegközti rajzokkal, ábrákkal, valamint XVI táblával illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a város és a vármegye dombornyomásos címerével, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.