15079.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Budakeszi évszázadai a harmadik évezred kezdetéig. Szerk.: Kőrösiné dr. Merkl Hilda. Budakeszi, 2001, Budakeszi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérüléssel az elülső kötéstáblán.