Féja Géza: Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. A szerző, Féja Géza (1900-1978) által aláírt, dátumozott (1939 könyvnap) példány.