https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 177

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, térkép-mellékletek hiányoznak.
15352.

Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, térkép-mellékletek hiányoznak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története. 1867-1918. I-II. kötet. Magyar Szemle Könyvei. VIII-IX. kötet. Bp.,1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító sérült, hiányos, a másikon kis szakadás, és karcolásnyomok, de belül jó állapotban.
15353.

Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története. 1867-1918. I-II. kötet. Magyar Szemle Könyvei. VIII-IX. kötet. Bp.,1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító sérült, hiányos, a másikon kis szakadás, és karcolásnyomok, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Nemzeti Dicsőségünk. Szerk. Hock János. Budapest, é.n., Facsimile-ex Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett, dombornyomott, illusztrált műbőrkötés. Reprint kiadás, 1898-ban kiadott Nemzeti Dicsőségünk c. könyv hasonmás kiadványa. Számozott (2500/242.) példány. Jó állapotban.
15354.

Nemzeti Dicsőségünk. Szerk. Hock János. Budapest, é.n., Facsimile-ex Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett, dombornyomott, illusztrált műbőrkötés. Reprint kiadás, 1898-ban kiadott Nemzeti Dicsőségünk c. könyv hasonmás kiadványa. Számozott (2500/242.) példány. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Zahl der Gebote:
1
Tungsram-(arc)képek. Szerk.: Víg Károly et al. Bp.,2005, Szerzői kiadás, (Rétrion-ny.) Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban. Első kiadás. Két szerkesztő, Vígh Károly és P. Szabó Gábor dedikációjával.
15355.

Tungsram-(arc)képek. Szerk.: Víg Károly et al. Bp.,2005, Szerzői kiadás, (Rétrion-ny.) Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban. Első kiadás. Két szerkesztő, Vígh Károly és P. Szabó Gábor dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Bán Péter (szerk.): Heves megye történeti archontológiája (1681-) 1687-2000. A Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 14. Eger, 2011, Heves Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15356.

Bán Péter (szerk.): Heves megye történeti archontológiája (1681-) 1687-2000. A Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 14. Eger, 2011, Heves Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Füzesné Hudák Juliannak-Erdész Ádám (szerk.): Egy nyomdaműhely titkaiból. Kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, Gyomai Kner Nyomda 1882-2007. 2007, Országos Széchényi Könyvtár, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15357.

Füzesné Hudák Juliannak-Erdész Ádám (szerk.): Egy nyomdaműhely titkaiból. Kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, Gyomai Kner Nyomda 1882-2007. 2007, Országos Széchényi Könyvtár, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Légrády Ottó: Giustizia allUngheria! Gli Spaventevoli Errori del Trattato del Trianon (Igazságot Magyarországnak!) Bp., é. n., Pesti Hírlap. Olasz nyelven, aranyozott egészvászon kötéseben, jó állapotban. / In Italian, linen binding, in good condition
15358.

Dr. Légrády Ottó: Giustizia all'Ungheria! Gli Spaventevoli Errori del Trattato del Trianon (Igazságot Magyarországnak!) Bp., é. n., Pesti Hírlap. Olasz nyelven, aranyozott egészvászon kötéseben, jó állapotban. / In Italian, linen binding, in good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet. I.-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,1935-1937, Magyar Szemle Társaság, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas gerinccel, az I. kötet gerincén sérüléssel, de belül jó állapotban, márványozott lapélekkel.
15359.

Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet. I.-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,1935-1937, Magyar Szemle Társaság, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas gerinccel, az I. kötet gerincén sérüléssel, de belül jó állapotban, márványozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története I-II. kötet. I. kötet: A Nemzeti Színház százéves története. II. kötet: Iratok a Nemzeti Színház történetéhez. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Bp.,1938-1940, Magyar Történelmi Társulat,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), IX+581+2 p.; X+2+878 p.+3 t. (1 kihajtható). Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé foltos az első kötet elülső borítója, de belül jó állapotban.
15360.

Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története I-II. kötet. I. kötet: A Nemzeti Színház százéves története. II. kötet: Iratok a Nemzeti Színház történetéhez. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Bp.,1938-1940, Magyar Történelmi Társulat,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), IX+581+2 p.; X+2+878 p.+3 t. (1 kihajtható). Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé foltos az első kötet elülső borítója, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!
15361.

Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott, félbőr kötés kopásokkal + hozzá: Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932. KMENY. Félbőr sorozatkötésben,
15362.

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott, félbőr kötés kopásokkal + hozzá: Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932. KMENY. Félbőr sorozatkötésben,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15363.

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse