16251.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Vörösmarty Mihály Epikai Költeményei I-II+Lyrai Költeményei I-II. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az epikai költemények és a lyrai költemények I. kötetei kissé foltosak, a lyrai költemények II. kötetének a háta foltos, a lyrai költemények I. kötetéből az illusztráció kijár, aranyozott lapélekkel, ex libris-szel.