Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 492

16249.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
16250.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
16251.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
16252.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
16253.

Rufpreis:
6 000 HUF
A Világosság Könyvnyomda Rt. huszonöt éve. Szerk.: Freund Jenő. A könyv művészeti megtervezése a nyomda mesterszedő-grafikusának: Dukai Károlynak a munkája. A műlapok között Pérely Imre (1898 - 1944) grafikus által készített borítókkal. Bp.,1930, Világosság Könyvnyomda Rt., 60 p+16 t. (műlapok, ebből 8 színes). Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas borítóval.
16254.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bölöni György: Az igazi Ady. A borító illusztrációja Pór Bertalan munkája. A párizsi fotókat André Kertész készítette. A Magyar Könyvnapokra készült kiadvány. Bp.,1947, Szikra, 403 p.+24 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.) Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal.
16255.

Rufpreis:
4 000 HUF
16
16256.

Rufpreis:
5 000 HUF
16257.

Rufpreis:
5 000 HUF
Váczy János: Berzsenyi Dániel életrajza. Bp., 1895, MTA, 1t.+VI+2+432 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16258.

Rufpreis:
3 000 HUF
16259.

Rufpreis:
5 000 HUF
16260.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF