Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939),Magyar Élet. Második ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2500019/Veres-Peter-Az-alfold-parasztsaga-Bp-1939-Magyar-Elet-Masodik-kiadas-Kiadoi-aranyozott~II1821362
1821362
16284
327
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939),Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
: ra