16583.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.