10519. 327. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
2 000 HUF
15
0 HUF
Buday György (1907-1990) 4 db ex librisz. Fametszet, papír, egy jelzett a dúcon, a többi jelzés nélkül, 5,5x4,5 cm és 4x3 cm közötti méretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta