Szakátsy Gyula: A jövedelmező télialama termesztés. Magyar Gyümölcs 1. kötet. Bp.,1940, Magyar Gyümölcs, 152 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, az eredeti kiadói papírborítót is bekötötték, jó állapotban.