15727.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp.,é.n,Athenaeum, 511+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.