A ma szakácskönyve. Összeállította: Z. Tábori Piroska. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány foltos lapszéllel.