15148.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.