15149.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Fordította: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel.