Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, Dr. Riesz ex libris-szével, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.