15127.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
Baktay Ervin: A Pandzsáb. Az öt folyó országa. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 185+3 p.+ 1 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a térkép kijár.