15689.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Gazdasági Kistükör. A falusi ifjúság számára tanuló-, és olvasókönyvül kiadta az Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület. Pest, 1865, Kocsi Sándor. Ötödik, lényegesen javított és bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, intézményi bélyegzőkkel Jó állapotban.