15688.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
Dr. Greguss Pál-Dr. Karl János: A magyar lakóház és tájéka. Természetrajz a gimnázium és a leánygimnázium I. osztálya számára. Bp.,1938, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, foltos, egy szakadt lappal.