16580.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, Jókai Mór könyvei, 3 db: Egy játékos, aki nyer I-II. A Fránya Hadnagy. Bp., é.n, Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítókkal, az egyik elülső kötéstáblája kissé sérült.