16296.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Turul Szépmíves Könyvek 1. kötet. A borító rajza Haranghy Jenő (1894-1951.) munkája. Bp.,[1941], Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesülete. Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadt, és fakó gerincű papírborítóval.