16249.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1935, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, és kopott gerinccel.