16744.
323. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Magyar írók levelei. (XV.-XX. század.) Összeállította: Fábián István. A tanítás problémái 21. Bp.,1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, javított gerinccel, kopottas borítóval.